A funkció használatához kérem engedélyezze a sütiket!

Kérjük a *-gal megjelölt mezőket mindenképpen töltse ki!

Szolgáltatási helyszínek: Foglalkozási rehabilitációs tanácsadók Telefonszám Email cím Ügyfélfogadási idő
Dél-Kelet Magyarország
1. 4024 Debrecen, Batthyány u. 12. fsz.1. Szentesi Katalin +3652/782-056
+3630/776-61-02
szentesi.katalin@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
2. 5000 Szolnok, Boldog Sándor István  krt. 4. 15.em. Cimbalmos Zsuzsanna +3630/259-4239 szolnok@mpme.hu             munkanapokon 8:00-16:00-ig
3. 5300 Karcag, Rákóczi út 3. Cimbalmos Zsuzsanna +3630/259-4239 karcag@mpme.hu munkanapokon 8:00-12:00-ig
4. 4150 Püspökladány, Bocskai u.2. Cimbalmos Zsuzsanna +3630/259-4239 puspokladany@mpme.hu kéthetente csütörtök 8:00-16:00-ig
5. 5600 Békéscsaba, Kinizsi u. 14. Lipcsei Ferencné +3630/259-53-06 bekescsaba@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
6. 5540 Szarvas Szabadság u. 31.  Lipcsei Ferencné +3630/259-53-06 szarvas@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
7. 6800 Hódmezővásárhely, Bajcsy Zs.u. 70. Szabó Hangya Lilla +3630/259-57-36 hodmezovasarhely@mpme.hu munkanapokon 9:00-16:00-ig
8. 6600 Szentes, József Attila u. 6.   Bányai Kitti +3630/259-49-78 szentes@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
9. 6722 Szeged, Gogol u. 3. 3 em. Bányai Kitti +3630/259-49-78 szeged@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
Illés Szandra Gyöngyi +3630/606-22-10 szeged@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
 
Területi vezető Telefonszám Email cím  
Rontó Ádám +3630/259-51-62 ronto.adam@mpme.hu  
 
Észak-Kelet Magyarország
1. 3300 Eger, Eszterházy tér 8.  Eszenyi Orsolya +3630/259-4243 eger@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
2. 3200 Gyöngyös, Dózsa Gy. út 4. Eszenyi Orsolya +3630/259-4243 gyongyos@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
3. 4400 Nyíregyháza, Nagy Imre tér 1. 2. em.B.302 Tóth Edit Ilona +3630/732-33-05 nyiregyhaza@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
4. 4600 Kisvárda, Szent László út 43. Tóth Edit Ilona +3630/732-33-05 kisvarda@mpme.hu munkanapokon 8:00-12:00-ig
5. 5100 Jászberény, Táncsics M. u. 3. Eszenyi Orsolya +3630/259-4243 jaszbereny@mpme.hu minden héten kedd 8:00-16:00-ig
6. 2700 Cegléd, Hajó u. 21. cegled@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
7. 3530 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky u. 15.  Galambos Eszter +3630/259-47-69 miskolc@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
8. 3950 Sárospatak, Rákóczi u. 54.-56. Galambos Eszter +3630/259-47-69 sarospatak@mpme.hu minden héten kedden 8:00-16:00-ig
9. 1191 Budapest, Üllői út 206. budapest@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
 
Területi vezető Telefonszám Email cím  
Balláné Antalóczi Anita +3630/248-98-14 ballane.anita@mpme.hu
antaloczi.anita@mpme.hu
 
Dél-Nyugat Magyarország
1. 7621 Pécs, Rákóczi út 17. Bakk Eszter +3620/381-12-85 pecs@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
Kálmán Dóra +3620/501-25-82 pecs@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
Nemes Borbála +3620/248-44-17 pecs@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
2. 7400 Kaposvár, Füredi u. 12. Miseta Gábor +3620/569-70-06 kaposvar@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
3. 7100 Szekszárd, Hunyadi u. 5. Zsók György +3620/323-13-64 szekszard@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
4. 6500 Baja, Percz u. 1. Zsók György +3620/323-13-64 szekszard@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
5. 2400 Dunaújváros, Dózsa György u. 23.fsz.2. Hegedűs Béni +3620/242-21-38 dunaujvaros@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
László Linda +3620/412-77-81 dunaujvaros@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
6. 8900 Zalaegerszeg, Kovács Károly tér 5. Hermán Renáta +3630/922-60-70 zalaegerszeg@mpme.hu munkanapokon 9:00-17:00-ig
7. 8360 Keszthely, Fejér Gy. U.2. Hermán Renáta +3630/922-60-70 keszthely@mpme.hu munkanapokon 9:00-17:00-ig
8. 8800 Nagykanizsa, Kalmár út 4. I. em. 6. Hermán Renáta +3630/922-60-70 nagykanizsa@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
9. 6000 Kecskemét, Dobó I. krt. 3. Kuthy-Kovács Katalin +3630/693-63-24 kecskemet@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
10. 1013 Budapest, Pauler u. 18. Takács Kitti +3620/274-33-05 budapest@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
Cserhalmi Elinor +3620/374-13-95 budapest@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
11. 8600 Siófok, Dózsa György u. 1/4. +3620/240-48-90 siofok@mpme.hu munkanapokon 9:00-16:00-ig
 
Területi vezető Telefonszám Email cím  
Pintér Ernő +3630/919-16-32 pinter.erno@mpme.hu  
Észak-Nyugat Magyarország
1. 2800 Tatabánya, Fő tér 14/D  Szabó Anett +3620/227-61-77 tatabanya@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
Hartman Dániel László +3620/340-0399 tatabanya@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
2. 9700 Szombathely, Kőszegi u 2. Hencz Eszter +3620/340-07-01 szombathely@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
3. 9400 Sopron, Csengery utca 49. Hencz Eszter +3620/340-07-01 sopron@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
4. 9024 Győr, Bartók B. út 7. fsz.1. Tankovics Vivien +3620/340-05-85 gyor@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
5. 9200 Mosonmagyaróvár, Kolbai Károly u. 2. Tankovics Vivien +3620/340-05-85 mosonmagyarovar@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
6. 8000 Székesfehérvár, Kégl György u.8. Tardi Zsanett  +3620/267-07-65 szekesfehervar@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
7. 8200 Veszprém, Ady Endre u. 3. Csonka Lilla +3620/340-01-97 veszprem@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
8. 8500 Pápa, Fő tér 24. Csonka Lilla +3620/340-01-97 papa@mpme.hu minden héten kedd 8:00-16:00-ig
9. 3100 Salgótarján, Alkotmány út 18. Somoskői Rita +3620/340-08-81 salgotarjan@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
10. 2660 Balassagyarmat, Baltik F. u.4. Somoskői Rita +3620/340-08-81 balassagyarmat@mpme.hu minden héten kedden 8:00-12:00-ig
11. 2510 Dorog, Esztergomi út 15. Vincze-Hollósi Melinda +3620/323-7015 dorog@mpme.hu munkanapokon 8:00-16:00-ig
12. 2500 Esztergom, Bajcsy-Zsilinszky u. 5. Vincze-Hollósi Melinda +3620/323-7015 esztergom@mpme.hu minden héten kedden 8:00-16:00-ig
Területi vezető Telefonszám Email cím
Baradits-Szabó Veronika +3620/918-54-83 baradits-szabo.veronika@mpme.hu
 
Szakmai vezető Telefonszám Email cím  
Popovics Réka +3630/259-54-96 popovics.reka@mpme.hu
 
Pénzügyi asszisztens Telefonszám Email cím  
Illés Gábor +3630/259-41-86 penzugy@mpme.hu
illes.gabor@mpme.hu

Hírlevél feliratkozás

A regisztrációval a MPME Kft. adatvédelmi szabályzatát elfogadom.

Feliratkozás

Kiemelt támogatóink:

KH. jelentések >>
Új széchenyi terv Magyarország megújul Nemzeti Együttműködési Alap Nemezeti Erőforrás Minisztérium Nemezti Család- és Szociálpolitikai Intézet
Svájci hozzájárulás
Európai Unió Európai Struktúrális és Beruházási Alapok